סוגי מחסנים לגינה: המדריך המלא

November 29 2022doritr

כל אדם אשר מחפש מחסן לגינה עתיד לגלות שקיימים כיום מספר סוגי מחסנים לבחירה. מה שמבדיל בין המחסנים השונים הוא חומר הגלם שמהם הם מיוצרים. בכדי לבצע את בחירה הטובה ביותר במחסן לגינה, כדאי מאוד להכיר בצורה מעמיקה את סוגי המחסנים השונים, את חומרי הגלם שמהם הם עשויים ואת ההבדלים ביניהם. המטרה בסופו של דבר היא לבחור במחסן העשוי מחומר איכותי, אשר מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד מפני פגעי מזג האוויר השונים. חשוב לדעת כי חדירה של מים למחסן או פגיעה אשר נובעת מקרני השמש, עלולה לפגוע גם במחסן עצמו וגם בתכולה שלו שהיא לעיתים יקרה. על כן, ההמלצה היא לא להקל ראש בביצוע החלטה לגבי מחסן ולחפש את הטוב ביותר מכל הבחינות.

סוגי מחסנים שונים

אם התחלתם לחפש מחסנים לגינה שלכם, אתם בוודאי עלולים לגלות כי ניתן למצוא כיום היצע רחב של מחסנים לרבות: מחסנים מפנל מבודד, מחסן אוורסט, מחסני פלסטיק, מחסני מתכת, מחסן עץ ועוד מגוון רחב אפשרויות. בכדי לבחור את המחסן בצורה נכונה חשוב להכיר את כל היתרונות של כל סוג מחסן, כך לדוגמא: ידוע כי מחסנים מפנל מבודד נחשבים לבעלי יכולות הבידוד הטובות ביותר מבין כל הסוגים. מחסן מתכת לעומתו מאופיין במחיר זול במיוחד אך אין לו יכולת בידוד טובה. כמו כן מחסן מעץ מתאפיין בנראות מרשימה וטבעית ובשילוב של רשת צל לגינה הוא יכול להשתלב באופן הרמוני בגינה, אך הוא דורש תחזוקה רצינית. כאמור, חשוב מאוד לדייק במלוא הדרישות והצרכים ממחסן הגינה שלכם וכן לבחור אותו בהתאם למיקום שבו הוא אמור להיות מוצב, הגודל ועוד.

על מה חשוב לשים דגש בבחירת מחסן לגינה?

ראשית כל, חשוב מאוד שתהיו מודעים לכך שלא משנה באיזה סוג של מחסן גינה תבחרו בסופו של דבר, בין אם תבחרו במחסן פלסטיק, מחסן אוורסט או בכל מחסן אחר, לרוב תהיה לכם אפשרות לבחור בין מחסן מתוך מלאי קיים לבין הזמנה אישית. בהזמנה אישית תוכלו לקבל מענה על כל דרישה או צורך אשר יהיה לכם מהמחסן, הן לגבי מידות המחסן, הן לגבי צבעי המחסן והן לגבי על העדפה אחרת. בכל מקרה חשוב מאוד לשים דגש בהליך בחירת מחסן על מידות המחסן, על האם מקבלים אחראיות מהחברה שממנה רוכשים את המחסן וכמובן גם למחיר. יש לוודא כי מדובר על מחיר הוגן ועל כן ניתן לערוך לפני סקר שוק קצר.

אם תקפידו לבחור מחסן לגינה אשר מתאפיין ביכולות בידוד עמידות וטובות מפני תנאי מזג האוויר המשתנים כגון: מחסן מפנל מבודד, כך תוכלו להשתמש בו לכל מטרה כגון: אחסון אופניים, אחסון של מכונה ומבייש כביסה או אחסון של כל חפץ אחר. כמו כן, מחסן זה יוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות ולהעניק לכם שקט נפשי בידיעה שהתכולה בו נשמרת בצורה המיטבית לאורך זמן.

 

 

Share: